Helanthium tenellum 'Green'
Související produkty

Třetí generace světel Twinstar s vyšším výkonem, RGB-W čipy, barevná teplota cca 6500 K. S-Line je nejvyšší řadou světel Twinstar.

Krokový stmívač pro regulaci výkonu světel Twinstar serie C,CC, E a S

Unikátní podsvícené LED pozadí akvária s možností regulace intenzity podsvícení

ONF MIST O+ Smart LED je magnetické osvětlení pro vaše malá akvária a paludária, které je možné ovládat pomocí aplikace.

Třetí generace světel Twinstar s vyšším výkonem, RGB-W čipy, barevná teplota cca 6500 K. E-Line je základní řadou pro pokročilé aquascapery, která dodá dostatek světla středně...

ONF MIST O je LED osvětlení pro vaše malá akvária a paludária, které umožňuje díky zabudovanému magnetu flexibilní umístění.

Osvětlení Twinstar s RGB-W LED čipy, barevná teplota cca 7500 K. B–Line je řadou pro akvária, kde hlavní roli hrají ryby a krevetky.

Třetí generace světel Twinstar s vyšším výkonem, RGB-W čipy, barevná teplota cca 6500 K. S-Line je nejvyšší řadou světel Twinstar.
Detailní popis produktu
Drobná rostlina vhodná pro vytvoření koberců i v malých akváriích.
- Čeleď: Alismataceae
- Původ: Střední Amerika
- Výška 5-10cm, šířka 8-15cm
- Osvětlení: střední až vysoká intenzita
- Teplota 19-30°C, vhodný do nádrží s terčovci
- Tvrdost vody: měkká až tvrdá
- pH: 5,5-8
- Tempo růstu: střední
Sázení: Jednotlivé rostliny sázejte 3-5cm od sebe, aby vytvořili husté trsy či koberce. Jeden košík vystačí na plochu dna cca 10x10cm.
Popis morfologie a kultivační metody: Helanthium tenellum (Echinodorus tenellus) je drobným druhem, který dokáže tvořit husté a nízké koberce. Podmínkou jeho růstu ve formě vysoké kolem 5cm je však vysoká intenzita osvětlení a dostatek živin, jinak má tendence růst do výška a chřadnout.Pro bujný růst a červenající zabarvení je třeba této rostlině dopřát dostatek světla, CO2 a výživný substrát typu ADA Aqua Soil, Shirakura, atd…Křehké listy dávají svým zesklovatěním poměrně rychle najevo nedostatek živin, obzvláště mikroprvků.
Doplňkové parametry
Kategorie: | InVitro rostliny |
---|---|
EAN: | 5703249067128 |

Atraktivní mech, který dostal svůj název podle typického tvaru růstu
- Aquaflora InVitro Ecoscape Ø 5,5 cm
- Tropica 1-2-Grow! Ø 5,5 cm
- Tropica vanička 11 x 8 x 3 cm
- AV porce 5 x 5 cm

Kompaktní, tmavě zelená rostlina nalezená v povodí Rio Cristalino v jižní oblasti Amazonie

Výrazná, barevná stonková rostlina vhodná do středních a zadních partií
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.