Způsoby doručení

Nabízíme Vám několik možností doručení!

 

Osobní vyzvenutí:

Objednávku si můžete vyzvednout osobně na našem showroomu. Můžete tak spojit nákup s návštěvou unikátního showroomu, kde Vám dokážeme poradit díky našim mnohaletým zkušenostem nabytých praxí a účastí v prestižních soutěžích.

Platit lze hotově či platební kartou. Samozřejmě je možné si na místě vybrat i další produkty z naší nabídky či živočichy a rostliny, které nemáme v nabídce e-shopu.

Aktuálně nás najdete již na nové adrese Hošťálkova 1950/27, 169 00, Praha 6 - Břevnov.

Pokud se k nám chystáte autem, můžete parkovat přímo před naším showroomem přímo v ulici Hošťálkova se nechází jak modrá zóna (placené stání lze uhradit pomocí aplikace MPLA, modré zóny jsou o víkendu bezplatné - t pro ty z Vás, kteří k nám vyrazí v sobotu...) tak i volná parkovací místa bez poplatku. K nakládce lze využít i žlutou zónu v ulici Rozýnova.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na tel.:+420/602756775 či +420/728820517 nebo na e-mailové adrese: info@aquascape.cz.

 

Osobní vyzvednutí na pobočkách PPL Parcelshop:

Objednávku Vám doručí PPL na téměř 3200 různých partnerských výdejních míst. Kdy máte 7 dní na její vyzvednutí.

Přehled míst kde lze zásilky vyzvednout najdete zde: Mapa výdejních míst PPL Parcelshop

 

 

Doručení na adresu:

Pro doručování na soukormé a firemní adresy používáme tyto přepravce:

Liftago - pro expresní doručování zásilek na území města Prahy. Objednávky doručí kurýr do 60 minut od expedice zásilky. Cena se odvíjí od celkové hmotnosti zásilky.

PPL - pro doručování menších zásilek a zásilek obsahujících rostliny. Zásilku Vám kurýr doručí až k Vašim dveřím. Cena se odvíjí od celkové hmotnosti zásilky.

TopTrans - pro doručování objemných a těžkých zásilek, jako jsou dekorační materiály či akvária a akvarijní sety. Zásilku Vám kurýr doručí až k Vašim dveřím. Cena se odvíjí od celkové hmotnosti a objemu zásilky.

DHL - pro doručování zásilek ve vybraných státech EU. Zásilku Vám kurýr doručí až k Vašim dveřím. Cena se odvíjí od celkové hmotnosti zásilky.

Firemní rozvoz - velké zásilky jsme po domluvě schopni dovézt i naším vlastním rozvozem. Termín dodání a cenu přepravy v tomto případě řešíme individuálně po vzájemné dohodě se zákazníkem.