Showroom Aquascape.cz

 

 Provozujeme showroom akvárií, kde máte jedinečnou možnost si objednané zboží prohlédnout, nakoupit, poradit se s těmi nejlepšími v oboru či si jen prohlédnout naše zařízená akvária! V provozu uvidíte deset nádrží od 20L nano akvárií po 600L akvária s kterými se účastníme světových soutěží! Vybírat můžete z velkého množství rostlin, mechů, substrátů, hnojiv, CO2 techniky a dalších nepostradatelných pomůcek!

Realizujeme akvária na míru, specializujeme se na přírodní japonská akvária, biotopy a reefová akvária. Nabízíme služby profesionálního servisu akvárií.

Jsme oficiálními prodejci značek ADA, Twinstar, Giesemann, Tropica, Anubias, Grotech, AV Goods, Aquarium Munster, Shirakura, Eheim.

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás ubezpečili, že i přes panující situaci šíření virové nákazy COVID-19, se snažíme objednávky vyřizovat tak, jako v běžném provozu a expedice probíhá standardně. Aktuální skladové zásoby se tenčí, avšak v tomto týdnu očekáváme několik velkých dodávek zboží ADA, DOOA, Twinstar, ONF, AQUA-NOA, Aqua-Rebell a Tropica. Drobné zpoždění v doručení tak může nastat s ohledem na přetíženost doručovacích společností.

Osobní odběr na našem showroomu je možný i nadále, naše činnosti spadá do vyjímky vládního nařízení krizového zákona. Došlo pouze ke zpřísnění hygienických podmínek při přebírání zboží - prosíme používejte roušky, respirátory a další ochranné pomůcky, bez nich Vám přístup do showroomu nebude umožněn! Rádi bychom vás také požádali o omezení plateb v hotovosti, pokud je to možné, využívejte platby platební kartou nebo bankovním převodem.

Provoz showroomu je nepřerušen, upravili jsme ale otevírací dobu:

 

 

Út/St/Pá 14:00-18:00 či po předchozí domluvě i v jiné dny a časy. Najdete nás ve dvorním traktu na pomezí Vinohrad a Nuslí v ulici Fričova 2, 120 00, Praha 2.

Prosíme, pokud se k nám chystáte vyrazit, domluvte se s námi na návštěvě předem na níže uvedených kontaktech a pokud se na showroomu potkáte s dalšími zákazníky, dodržujte dostatečný odstup či vyčkejte venku, je to v zájmu nás všech.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na tel.:+420/602756775 či +420/728820517 nebo na e-mailové adrese: info@aquascape.cz.

Aktuální dění nadále sledujeme a o případných změnách vás budeme informovat.

23559857_1734826803258992_8782277164881592809_n

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.