Showroom AQUASCAPE.CZ na Břevnově

 

Provozujeme showroom akvárií, kde máte jedinečnou možnost si objednané zboží prohlédnout, nakoupit, poradit se s těmi nejlepšími v oboru či si jen prohlédnout naše zařízená akvária!

V provozu uvidíte více než deset nádrží od 20 l nano akvárií po 600 l akvária i zařízená paludária s kterými se účastníme světových soutěží!

Vybírat můžete z velkého množství rostlin, mechů, substrátů, hnojiv, CO2 techniky a dalších nepostradatelných pomůcek!

Realizujeme akvária na míru, specializujeme se na přírodní japonská akvária, biotopy a reefová akvária. Nabízíme služby profesionálního servisu akvárií. Více se dozvíte na webu AQUASCAPE.cz!

Jsme oficiálními prodejci značek ADA, Twinstar, Giesemann, Tropica, Anubias, Grotech, AV Goods, Aquarium Munster, Shirakura, Eheim.

   

Otevírací doba:
Po–pá   13.00–18.00
So   10.00–15.00

Najdete nás na adrese
Hošťálkova 27, Praha 6 – Břevnov, 169 00

Pokud se k nám chystáte autem, můžete parkovat přímo před naším showroomem na modré zóně (parkovné lze zaplatit pomocí aplikace MPLA, modré zóny jsou o víkendu bezplatné). V ulici Hošťálkova, Tomanova a U Ladronky najdete levnější parkovací zóny a bezplatná místa pro parkování.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na tel.: +420 602 756 775 či +420 728 820 517 nebo na e-mailové adrese: info@aquascape.cz.

Platit lze hotově či platební kartou. Samozřejmě je možné si na místě vybrat i další produkty z naší nabídky.