ADA PHYTON GIT SOL 100ML

Tip
859 Kč / ks 709,92 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

První pomoc při výskytu sinice! Přírodní přípravek obsahující phytonicidy. Potlačuje řasy, sinice, nemoci kapradin a posiluje imunitu ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Phyton Git SOL je produkt potlačující výskyt sinic, řas, nemoci kapradin a posiluje imunitu ryb, na bázi přípravku ADA Phyton Git PLUS, který je vyroben z rostlinných extraktů s antiseptickými přísadami. Phyton Git SOL pracuje velmi efektivně přímým ošetřením zamořených oblastí.

ADA Phyton Git SOL je mnohem silnější a kyselejší než Phyton Git PLUS, a proto dosahuje výrazně silnějšího efektu v boji se sinicemi a to i díky lepší zpracovatelnosti, které napomáhá hustší složení přípravku.

Vyroben extrakcí z několika druhů rostlin. Potlačuje řasy, sinice, nemoci kapradin a posiluje imunitu ryb. Velmi účinný je při likvidaci černé štětičkové řasy - přímá aplikace roztoku ADA Phyton Git a vody na postižené místa tuholistých rostlin či kořenů a kamenů.

  • Balení 100 ml (1 ml = 24 kapek)
  • Lze dávkovat přímo do postižených oblastí přiloženou pipetou
  • Dlouhá doba působení díky vysoké viskozitě
  • Sesterský produkt ADA Phyton Git PLUS
  • K dispozici ve 100 ml a 500 ml nádobách

Postup aplikace:

V případě zamoření akvária sinicí nejprve odsajte pomocí hadičky co nejvíce sinice a potom produkt aplikujte pipetou přímo na postižené oblasti. Pokud sinice zamořila substrát ve jeho spodních vrstvách, vstříkněte produkt přímo do dna. V případě trvajícího výskytu sinice může být léčba aplikována po dobu několika dnů.

Pozor! Phyton Git SOL je silně koncentrovaný a velmi kyselý. Pokud se u ryb nebo krevet vyskytnou změny chování, pokud rostliny změní barvu nebo úplně ztratí barvu, je nutné provést okamžitou výměnu vody. Phyton Git SOL není profylaktický produkt, ale cílené nouzová opatření. Sesterský produkt Phyton Git PLUS je vhodný pro prevenci chorob rostlin, výskyt řas a sinic.

Doplňkové parametry

Kategorie: HNOJIVA
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: