Neo BAG MINUS

Novinka
Značka: AQUARIO
339 Kč / ks 280,17 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Absorbuje dusitany, dusičnany a fosforečnany a zlepšuje kvalitu vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neo BAG MINUS je speciální sáček pro úpravu vody, který absorbuje škodlivé dusitany, dusičnany a fosforečnany v akváriu. Tyto látky jsou pro organismy toxické a mají tendenci se v akvarijní vodě hromadit, což lze často napravit pouze pravidelnou výměnou vody. Neo BAG MINUS na sebe tyto látky váže, a tím účinně zlepšuje kvalitu vody.  Zároveň do akvária dodává organický uhlík, který je hlavním zdrojem energie.

  • Rychlé a stabilní zlepšení stavu vody
  • Biologická i chemická metoda odstranění
  • Dodává do akvária organický uhlík a stopové prvky
  • Dlouhá životnost – sáček je možné používat opakovaně
  • Velikost sáčku Neo: 12 × 8 cm / balení obsahuje 8 sáčků

Použití

Pro optimální účinek se doporučuje použít 1 sáček na 60 litrů a v případě potřeby rychlejšího účinku lze přidat sáček další. Sáček Neo BAG umístěte do filtru tak, aby byl zajištěn dostatečně silný průtok vody. Před použitím sáček 20 x protřepejte v čisté vodě. Uvolní se tak černá voda (jedná se o běžný jev způsobený obsaženými složkami). Obsah energie se během 1 až 2 měsíců rozpustí.

Regenerace

Pro opakované použití vložte sáček do 300 ml tekutiny s 10 % roztokem slané vody. Asi 10 minut protřepávejte a poté nechte jeden den namáčet. Soli se pečlivě zbavte čistou vodou, a tím se funkčnost sáčku obnoví. Upozorňujeme, že při opakované regeneraci se může výkonnost sáčku postupně zhoršovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce AQUARIO se specializuje na vysoce kvalitní akrylátové difuzory CO2, velmi účinné bio CO2 systémy a další užitečné příslušenství pro akvaristiku. Korejská značka, která existuje od roku 2010, se řídí zásadou nabídnout každému akvaristovi možnost vytvořit si pomocí jejího sortimentu téměř přírodní akvárium. AQUARIO proto nabízí velmi elegantní a decentní akvarijní doplňky, které nenarušují uspořádání akvária. Kromě toho neustále pracuje na optimalizaci svých výrobků a také na rozšiřování sortimentu o nové inovace. Od roku 2019 je sortiment výrobků dostupný po celém světě.