DOOA Circulation Fan 40

Novinka
Značka: DOOA
1 269 Kč / ks 1 048,76 Kč bez DPH
Vyprodáno

Malý ventilátor pro instalaci v paludáriích řady System Paluda a Neo Glass Paluda

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOOA Circulation Fan 40 je malý ventilátor pro instalaci v paludáriích řady System Paluda a Neo Glass Paluda. Cirkulační ventilátor zajišťuje požadovanou cirkulaci a ventilaci vzduchu v paludáriu.

Dostatečná cirkulace vzduchu a adekvátní výměna plynu jsou důležitými podmínkami pro optimální růst všech suchozemských rostlin. V případě tropických sit-on rostlin, jako jsou epifytické orchideje, je také třeba dbát na to, aby nedocházelo ke stagnaci vlhkosti v důsledku kondenzace ze vzduchu. Circulation Fan 40 byl vyvinut k vytvoření optimálních podmínek pro růst těchto rostlin.

Malé zařízení o průměru pouhých 45 mm je instalováno na boční straně paludária. Průtok vzduchu lze nastavit ve třech stupních. V závislosti na směru instalace je vzduch z akvária odsáván nebo je do něj vháněn čerstvý vzduch. Pokud je cirkulační ventilátor provozován společně s mlhovačem DOOA Mistflow, dotváří tak dokonalou atmosféru tropického mlžného pralesa. Pomocí ventilátoru lze podle potřeby regulovat průtok vzduchu a vlhkost v nádrži, což umožňuje napodobit jakýkoliv přirozený ekosystém tropických rostlin v paludáriu.

POZOR! Circulation Fan 40 je volitelné příslušenství pro řadu System Paluda. Kabel s konektorem USB (typ A) je vybaven vypínačem. Pro provoz je nutné dokoupit USB adaptér (5V1A), který není součástí dodávky a je nutné jej zakoupit samostatně.

  • Rozměry 45x24mm (průměr x výška)
  • Napájecí USB kabel o délce 1,4m
  • Příkon 1,4W +-10%
  • Otáčky regulovatelné ve třech stupních (4500/5600/6800 otáček za minutu +-15%)
  • Provozní teplota  0〜35℃

Doplňkové parametry

Kategorie: DOOA Paludária a Wabi-kusa
Hmotnost: 0.08 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

DOOA je nová řada akvárií a paludárií značky ADA