BIO Hydrocotyle Tripartita "Mini"

209 Kč / ks 186,61 Kč bez DPH
Vyprodáno

Nejmenší doposud známá varieta pupečníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmenší doposud známá varieta pupečníku. Oproti již známé Hydrocotyle tripartita tvoří až o polovinu menší lístky. Je tak mnohem vhodnější pro tvorbu nízkých koberců a do malých akvárií. Velmi vzácná rarita, která v Evropě dříve nbyla k dostání!

InVitro balení ADA Bio Mizukusa No Mori

Řada ADA InVitro je označována jako "Bio Mizukusa No Mori" ("Bio Les Vodních Rostlin"). Jedná se o sterilní akvarijní rostliny bez řas, parazitů, bakterií a jiných zavlečených druhů rostlin. Sterilní kelímky jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, S a M. Zatímco základní plocha je stejná, kelímek velikosti M je mnohem vyšší, takže se v ní mohou lépe vyvinout zejména vysoce rostoucí druhy rostlin.

  • Originální rostliny produkované pro značku ADA - Aqua Design Amano
  • Čeleď: Araliaceae
  • Původ: Asie
  • Výška 3-20cm, šířka 1-5cm
  • Osvětlení: vysoká intenzita
  • Teplota 20-30°C
  • Tvrdost vody: Měkká až tvrdá
  • pH: 5-8

Sázení: Jednotlivé rostliny by měly být umístěny v substrátu, ve 3-5 cm od sebe aby vytvořily hustý porost. Vhodný druh na nízké koberečky do popředí akvárií. 

Popis morfologie a kultivační metody: Hydrocotyle tripartita je klasickým zástupcem tzv. trávníkových rostlin, při správné péči nemá tendence se vytrhávat ode dna a dobře se kombinuje s jinými druhy nízkých rostlin, nesmí být však zastínený, jinak okamžitě táhne za světlem. Nejdůležitějším faktorem pro úspěšné pěstování je měkčí voda, dostatek světla, CO2 a na živiny bohatý substrát! Již za krátkou dobu vytvoří hustý nízký porost.
Rostlinu je dobré udržovat střihem, což podporuje zahušťování porostu a jeho dlouhodobou udržitelnost. Možné je i emerzní pěstování, pak rostlina vyrůstá do velikosti cca 5cm.

http://www.adana.co.jp/en/contents/products/mizukusa/index.html

 

Doplňkové parametry

Kategorie: InVitro rostliny
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: