Aquarium Münster Aquavital Bactosprint 10 ml + 0,8g

Novinka Tip
–7 %
AQUAVITAL BACTOSPRINT 10ml + 0,8g
–7 % 195 Kč / ks 161,16 Kč bez DPH 195 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Inovativní dvousložková násada bakterií pro okamžité nastartování nově založených akvárií, po čištění filtrace či kolapsu ekosystému akvária. Ozdravuje ekosystém akvária, efektivně odstraňuje zákaly, rozkladem nečistot bojuje proti řasám a sinicím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquavital Bactosprint je inovativní dvousložková násada bakterií pro okamžité oživení filtrace či akvária po kolapsu. Obsahuje kapsli s násadou bakterií a enzymů ve spícím stádiu a živný roztok. Ty se před upotřebením smísí a do akvária tak následně přidáváte již živé kolonie bakterií, nečekáte týdny na jejich rozmnožení.

Používáme jak v případě nastartování nově založených akvárií, tak po čištění filtrace či kolapsu ekosystému akvária. Ozdravuje ekosystém akvária, efektivně odstraňuje zákaly, rozkladem nečistot bojuje proti řasám a sinicím.

Před upotřebením prorazíte dotažením víčka kapsli a protřepáním smísíte násadu bakterií a enzymů s živným roztokem. Necháte stát při teplotě cca 22°C po dobu 30 minut. 

  • Balení 10ml + 0,8g, vystačí až na 500L vody na jedno použití, předávkování není škodlivé
  • Během několika hodin redukuje obsah NH4, NO2 a NO3
  • 100% jistota, že prospěšné bakterie začnou okamžitě fungovat, nečekáte týdny na rozvoj dostatečných kolonií bakterií
  • Prakticky okamžitě nastartuje funkci filtrace po jejím čištění či kolapsu, nově zařízená akvária či akvária po redesignu, kdy není možnost ubytovat dočasně živočichy v jiné nádrži. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Násady filtračních bakterií
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: