Aquarium Münster Aquavital Bactosprint 3x10 ml + 0,8g

Novinka Tip
–9 %
AQUAVITAL BACTOSPRINT 10ml + 0,8g
–9 % 475 Kč / ks 392,56 Kč bez DPH
Vyprodáno

Inovativní dvousložková násada bakterií pro okamžité nastartování nově založených akvárií, po čištění filtrace či kolapsu ekosystému akvária. Ozdravuje ekosystém akvária, efektivně odstraňuje zákaly, rozkladem nečistot bojuje proti řasám a sinicím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquavital Bactosprint je inovativní dvousložková násada bakterií pro okamžité oživení filtrace či akvária po kolapsu. Obsahuje kapsli s násadou bakterií a enzymů ve spícím stádiu a živný roztok. Ty se před upotřebením smísí a do akvária tak následně přidáváte již živé kolonie bakterií, nečekáte týdny na jejich rozmnožení.

Používáme jak v případě nastartování nově založených akvárií, tak po čištění filtrace či kolapsu ekosystému akvária. Ozdravuje ekosystém akvária, efektivně odstraňuje zákaly, rozkladem nečistot bojuje proti řasám a sinicím.

Před upotřebením prorazíte dotažením víčka kapsli a protřepáním smísíte násadu bakterií a enzymů s živným roztokem. Necháte stát při teplotě cca 22°C po dobu 30 minut. 

  • Balení 3x (10ml + 0,8g) , vystačí až na 1500L vody na jedno použití, či na 6ti týdenní kůru, předávkování není škodlivé
  • Během několika hodin redukuje obsah NH4, NO2 a NO3
  • 100% jistota, že prospěšné bakterie začnou okamžitě fungovat, nečekáte týdny na rozvoj dostatečných kolonií bakterií
  • Prakticky okamžitě nastartuje funkci filtrace po jejím čištění či kolapsu, nově zařízená akvária či akvária po redesignu, kdy není možnost ubytovat dočasně živočichy v jiné nádrži. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Násady filtračních bakterií
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: