ADA Power Sand Advance M 6L

Kód: 2743
Novinka Tip
–3 %
ADA Power Sand Advance serie
–3 % 1 899 Kč / ks 1 569,42 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Zásobní substrát zajišťující správnou cirkulaci vody, živin a činnost aerobních bakterií s vyšším obsahem živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power Sand je základní výživný substrát, který byl vyvinut tak aby rostlinám dodával po dlouho dobu potřebné živiny a zároveň zajišťoval správnou cirkulaci vody v substrátu. Cirkulace vody podporuje činnost aerobních bakterií v substrátu, přináší živiny přímo ke kořenům rostlin a zabraňuje předčasnému sesedání substrátu.

Velice často dochází vlivem tlaku vodního sloupce, srážením vápníku či nesprávnou údržbou k sesedání substrátu. Omezuje se činnost aerobních bakterií, dno může začít zahnívat a to vede k rozvoji sinic a nechtěných kolonií bakterií.

Struktura ADA Power Sand zajiš'tuje bezproblémovou cirkulaci vody v substátu i po dlouhé době. Bakterie tak mnohem lépe rozkládají organický odpad a redukují hromadění detritu.

Doporučujeme použít tento zásobní substrát pokud plánujete pěstovat náročné akvarijní rostliny či layout akvária udržovat po dlouhou dobu.

Silně kořenící rostliny druhu Cryptocoryne, Echinodorus, Crinum a Marsilea porostou mnohem lépe pokud použijete na živiny bohatější verzi substrátu ADA Power Sand Advance, substrát navíc obsahuje již substrátová aditiva ADA Bacter 100 a ADA Clear Super a prášek z aktivního uhlí (doporučujeme přidat ještě aditivum ADA Tourmaline BC).

Verze M je velikostí zrn substrátu vhodná pro akvária o hloubce 40 až 60cmBalení o objemu 6L vystačí na plochu dna cca 60x40cm při vrstvě o tloušťce 2cm.

  • Vyrobeno z přírodních surovin
  • Verze Advance s vyšším obsahem živin a základními substrátovými aditivy ADA Bacter 100 a ADA Clear Super
  • Zajišťuje správnou cirkulaci vody v substrátu
  • Brání sesedání substrátu a vzniku anaerobních procesů
  • Uvolňuje postupně živiny ke kořenům rostlin
  • Podporuje činnost prospěšných bakterií

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva do dna
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: