Hydrocotyle tripartita 1-2-Grow!

Kód: 808
Značka: Tropica
165 Kč / ks 143,48 Kč bez DPH
Není skladem, objednáme pro Vás!

Hydrocotyle tripartita je jedním z nejmenších druhů pupečníků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrocotyle tripartita je jedním z nejmenších druhů pupečníků, hodí se jak do velkých tak i do malých akvárií. Známý z přírodních akvárií ADA, oproti jiným svým příbuzným není tak náročný na světlo

Jedno balení v podobě kelímku 1-2-Grow! Tropica. 

Sterilní, čisté sazenice prosté řas, šneků a jakýchkoliv plísní a chorob! Dánská firma Tropica používá v InVitro kultuře jako jediná na světě živný roztok namísto gelu - rostliny snadno očistíte před vysazením, nedochází ke sklovatění a rozpouštění rostlin. Polopropustná membrána balení dovoluje rostlinám lépe dýchat a vy máte jistotu, že rostliny nebyly při přepravě a manipulaci otevřeny!

Otevřete až před upotřebením, rostliny vypláchněte pod tekoucí vodou, rozdělte na malé porce a sázejte!

 

  • Čeleď: Araliaceae
  • Původ: Asie
  • Výška 3-20cm, šířka 1-5cm
  • Osvětlení: vysoká intenzita
  • Teplota 20-30°C
  • Tvrdost vody: Měkká až tvrdá
  • pH: 5-8

 

Sázení: Jednotlivé rostliny by měly být umístěny v zemi, ve 1-2cm od sebe aby vytvořili hustý porost. Vhodný druh na nízké koberečky do popředí akvárií. 

Popis morfologie a kultivační metody: Hydrocotyle tripartita je klasickým zástupcem tzv. trávníkových rostlin, při správné péči nemá tendence se vytrhávat ode dna a dobře se kombinuje s jinými druhy nízkých rostlin, nesmí být však zastínený, jinak okamžitě táhne za světlem. Nejdůležitějším faktorem pro úspěšné pěstování je měkčí voda, dostatek světla, CO2 a na živiny bohatý substrát! Již za krátkou dobu vytvoří hustý nízký porost.
Rostlinu je dobré udržovat střihem, což podporuje zahušťování porostu a jeho dlouhodobou udržitelnost. Možné je i emerzní pěstování, pak rostlina vyrůstá do velikosti cca 5cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKVARIJNÍ ROSTLINY
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: